Prekių krepšelis
Krepšelis
0

Audiniai

Audinys OX „Jaunatviškas ir spalvingas!"

OX – tai ryškus ir didelį spalvų pasirinkimą turintis audinys, ypač tinkantis jaunimui ar ryškesnes interjero spalvas mėgstantiems žmonėms. Visi nori būti „jaunatviškai spalvingi!", todėl tai yra populiariausias mūsų audinys. Įmonės vertina šią medžiagą, nes ant jos galima siuvinėti ar spausti prekinių ženklų logotipus, ar kitus vaizdus. Šis audinys yra nepralaidus vandeniui, stiprus, todėl sėdmaišiai pagaminti iš jos tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. OX – praktiška medžiaga, nes yra lengvai valoma bei skalbiama skalbimo mašinoje.

Techninė informacija:

100 % poliesteris, padengtas PVC danga

Nepralaidus vandeniui

Svoris: 380 g / m²

Atsparumas dilimui: 60 000   

Valomas Skalbiamas 

 

Nr. OX
1 Orange
2 Pumpkin
3 Turquoise
4 Beige
5 Burgundy
6 Blue
7 White Grey
8 Purple
9 Navy
10 Chocolate
11 Kiwi
12 Khaki
13 Fresh
14 Lime
15 Grey
16 Black
17 Green
18 Red
19 Yellow

 

Audinys Home „Jaukus ir subtilus!"

Home yra minkštas audinys jaukiam ir pastelinių spalvų kambariui, kur tyla ir ramybė leidžia lengvai ir greitai atsipalaiduoti. Medžiaga tinka žmonėms, kurie ieško žemės atspalvių namų baldų. Galima rinktis tarp vienspalvių ir languotų audinių, kurie gali būti derinami kartu, taip randant tinkamiausią variantą namų interjerui. Nesirūpink, jei pastebėsi dėmelę, paprasčiausiai nuvilk išorinį maišą ir išskalbk jį skalbimo mašinoje.

Techninė informacija:

100 % poliesteris Atsparumas dilimui: 100 000 Skalbiamas
Svoris: 305 g / m² Pralaidus orui

 

 

Nr. HOME
1 Lime
2 Dark Turquoise
3 Light Grey
4 Dark Grey
5 Dark Cinnamon
6 Light Grey
7 Cacao
8 Ivory

 

Audinys Wool - Natūralus ir elegantiškas!

Wool – natūralus vilnos audinys, ypač tinkamas naudoti šaltuoju metų laiku. Šio audinio sėdmaišių linija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta elegancijos ir jaukumo derinį. Vilnos audinys prisitaiko prie žmogaus temperatūros pokyčių, todėl besiilsintis žmogus nesukaista, tačiau ir nesušąla. Taip pat lengvai kutenantys vilnos plaukeliai gerina kraujotaką. Wool yra geriausias pasirinkimas kai norisi sušilti ir prisiminti vasaros spalvas!

 

Techninė specifikacija: 

 •      Sudėtis: 70% vilna, 25% poliesteris, 
 •      5% kitos medžiagos
 •      Atsparumas dilimui: 150 000 ciklų 
 •      (Martindale'o testas)
 •      Spalvos atsparumas šviesai: 6/8 
 •      Svoris: 400 g/m²
 •      Orui pralaidus 
 •      Nedegus: sertifikuota EN 1021 – 1&2
 •      Priežiūra: cheminis valymas 

Audinys Deluxe „Išskirtinis ir prabangus!"

Deluxe – tai audinys tinkantis išskirtiniam bei aristokratiškam namų interjerui. Ši medžiaga turi tris klasikines spalvas, kurios puikiai tinka elegantiškuose interjeruose. Tai gali būti puikus akcentas modernaus dizaino svetainėje, ypač jeigu norite sukurti eklektišką interjerą.

 

Techninė informacija:

100 % poliesteris Atsparumas trinčiai: 22 000 Skalbiamas
Svoris: 233 g / m2 Pralaidus orui

Nr. DELUXE
1 Black
2 Platinum
3 Sand

 

Audinys Nordic „Skandinaviškas ir stilingas!"

Nordic yra ypatingai minkšta ir maloni prisilietimui medžiaga. Tai audinys, turintis platų spalvų pasirinkimą, nuo pastelinių spalvų iki ryškesnių. Sujungiant skandinaviškus atspalvius ir audinio minkštumą suprasite, kad šis audinys  yra tinkamiausias pasirinkimas jūsų namų stiliui!

Mūsų audinys NORDIC turi OEKO-TEX® 100 sertifikatą, kuris patvirtina, kad šis baldinis gobelenas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX®. Tai reiškia, kad NORDIC medžiaga yra visiškai saugi naudoti, kokybiška, patikima, joje nėra kenksmingų medžiagų bei alergenų, todėl ypač tinka vaikams. 

 

Techninė informacija:

100 % poliesteris Atsparumas trinčiai: 100 000 Skalbiamas
Svoris: 330 g / m2 Pralaidus orui Sertifikuotas OEKO-TEX

Nr. NORDIC
1 Burgundy
2 Latte
3 Chocolate
4 Violet
5 Lime
6 Concrete
7 Turquoise
8 Silver
9 Navy
10 Pumpkin
11 Grey
12 Beige
13 Red

 

Audinys Quilted Nordic „Minkštas ir Modernus!"

Quilted Nordic yra gaminamas iš mūsų Nordic medžiagos, papildomai iš vidinės pusės prisiuvant minkštą sintepono sluoksnį. Tuomet audeklas yra dygsiuojamas, todėl audinys tampa ypač minkštas ir solidus, o sėdmaišis tvirčiau palaiko savo formą. Taip gimsta modernūs ir klasiški sėdmaišiai, kurie tinka jaukiems žiemos vakarams ir saulėtiems vasaros rytams!

Mūsų audinys NORDIC turi OEKO-TEX® 100 sertifikatą, kuris patvirtina, kad šis baldinis gobelenas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX®. Tai reiškia, kad NORDIC medžiaga yra visiškai saugi naudoti, kokybiška, patikima, joje nėra kenksmingų medžiagų bei alergenų, todėl ypač tinka vaikams. 

 

Techninė informacija:

100 % poliesteris Svoris: 645 g / m2 Pralaidus orui
Sinteponas 100 % poliesteris Atsparumas trinčiai: 100 000 Skalbiamas

Nr. QUILTED NORDIC
1 Lime
2 Concrete
3 Burgundy
4 Navy
5 Turquoise
6 Grey
7 Latte
8 Chocolate
9 Beige
10 Red

 

Audinys Outside „Patvarus tiek laukui, tiek ir vidui!"

Outside – tai tvirta ir patvari dirbtinė oda, tinkama naudoti tiek lauke, tiek viduje! Outside yra labai praktiška medžiaga: ją paprasta prižiūrėti, nes susikaupusias dulkes ar purvą galima lengvai nuvalyti šlapia šluoste. Ant Outside audinio galima išgauti ypač ryškių spalvų ir aukštos kokybės spaudos vaizdus, todėl jį itin rekomenduojame kompanijoms, norinčioms reklamuoti savo prekinius ženklus. Dirbtinės odos sėdmaišiai dažnai naudojami įmonių lauko renginiuose, poilsio zonose, ir gyvenamųjų namų balkonuose, terasose bei sodybose. Tad naudok šio audinio sėdmaišius bet kur ir bet kada!

 

Techninė informacija:

2 % PU danga, 83 % PVC danga, 15 % poliesteris

Atsparumas trinčiai: 120 000 Valomas
Svoris: 600 g / m2 Pralaidus orui

Nr. OUTSIDE
1 Brown
2 Dark Blue
3 Black
4 Blue
5 Grey
6 Beige
7 Dark Red
8 White
9 Green
10 Red
11 Yellow
12 Orange

 

Audinys Quilted Outside „Klasiškas ir solidus!"

Quilted Outside yra gaminamas iš mūsų Outside medžiagos, tačiau iš vidinės pusės papildomai yra prisiuvamas minkštas sintepono sluoksnis ir po to dygsiuojamas audeklas, todėl audinys tampa ypač minkštas, o sėdmaišis tvirčiau išlaiko savo formą. Šie klasikinio stiliaus sėdmaišiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško solidžiai atrodančių baldų.

 

Techninė informacija:

2 % PU danga, 83 % PVC danga, 15 % poliesteris

Svoris: 915 g / m2 Atsparus vandeniui
Sinteponas 100 % poliesteris Atsparumas trinčiai: 120 000 Valomas

Nr. QUILTED OUTSIDE
1 Beige
2 Dark Red
3 White
4 Brown
5 Black

 

Audinys Deers - ,,Skandinaviškas ir šventiškas!''

Audinys Deers yra ypatingai minkšta ir maloni prisilietimui medžiaga. Šis baldinis gobelenas išsiskiria savo skandinaviškais motyvais, kurie simbolizuoja didžiąsias metų šventes. Sujungus skirtingus raštus ir atspalvius, sėdmaišis natūraliai tampa stilingu aksesuaru interjere, o namai atrodo itin jaukiai. Rankų darbo sėdmaišiai yra minkšti ir lengvai prižiūrimi: išorinį užvalkalą galima nuvilkti ir išskalbti arba pakeisti kitu (išoriniai užvalkalai yra su užtrauktukais). Tai puiki proga nustebinti savo artimuosius originalia dovana artėjančių švenčių proga!

Techninė informacija:

 • 100 % poliesteris
 • Atsparumas trinčiai: 100 000 (Martindale'o testas)
 • Skalbiamas
 • Svoris: 330 g / m2
 • Pralaidus orui


           

 


Pušku pušku © 2018 All rights reserved.

E-Sprendimas - mik.lt   Patalpinta - serveriai.lt