Prekių krepšelis
Krepšelis
0

Dovanų idėjos

Dovana, kuri tiks bet kuriam šeimos nariui


Pripažinkime, kad ir kaip smagu teikti dovanas ir matyti besišypsančius veidus, tačiau galvos skausmas prieš tai yra gan ūmus: „Ką dovanoti?“, „Ar šitas daiktas jam/jai patiks?“, „O jei nenaudos?“ – šie ir daug panašių klausimų atsiranda pas kiekvieną „maratonininką“. Būtent apie tai pagalvojusi Pušku pušku komanda atskuba jums į pagalbą! Sėdmaišis – puiki dovana bet kuriam šeimos nariui ir tuoj pat pateikiame pavyzdžius kodėl!1 pav. Game Nordic Turquoise, Lime


Pradėkime nuo mažiausių šeimos narių – vaikų. Nuolat energingi, kupini fantazijos ir nenustygtantys vietoje. Žinome, kaip tėveliams kartais norisi, kad jų mažosios atžalos nors trumpam nurimtų, kad ir patys galėtų atsipūsti po dienos darbų su puodeliu arbatos. Tokias akimirkas tikrai padės sukurti mūsų vaikiški sėdmaišiai: Game, Play, Razz. Kai tik namuose atsiranda vienas iš šių sėdmaišių, tai būna nauja mėgstamiausia vaikų vieta! Šie sėdmaišiai sukurti su rankenomis, todėl juos lengva pernešti į skirtingas žaidimų vietas, jie neaukšti, tad vaikams puikiai tinka prie stalo, o ir filmukus žiūrėti jiems ten patogu! Tad, mieli tėveliai, jei norite ramiai leisti laiką – žinote, kur kreiptis!


           

 2 pav. Play Nordic Turquoise                                                                         3 pav. Razz OX Burgundy          


Svarbiausi šeimos nariai – tėveliai. Jei nežinote, kaip atsidėkoti tėvams už visas pastangas – padovanokite jiems karališką poilsį su Sofa Moog sėdmaišiu. Minkšta sofa, kuria ir tėtis, ir mama galės džiaugtis kiekvieną dieną! Juk grįžus po sunkios darbo dienos, atsisėsti į karališką sostą jiems bus tikras malonumas bei atsipalaidavimas.


          

          4 pav. Sofa Moog Home Tartan Chocolate                                         5 pav. Sofa Moog OX Turquoise                     

  

Nevalia užmiršti ir gauruotų šeimos narių! Jiems taip pat smagu rasti dovanas po egle, net jei tai būna tik kaulas, kurį jie gali gauti kiekvieną dieną. Šuniukams ir kačiukams Pušku pušku siūlo gultus (Kitty bed, Doggy bed), kurie yra įvairių dydžių (S, M, L, XL), medžiagų ir spalvų. Juk pats laikas jiems sukurti jų atskirą, minkštą vietą, kurioje augintiniai galės ir žaisti, ir miegoti.

               

                              6 pav. Doggy Bed XL OX Beige                                                                7 pav. Doggy Bed XL OX Blue                                              

Pušku pušku sėdmaišių pasirinkimas didelis, o sprendimą rasite kiekvienam – ir mažam, ir dideliam, ir net gyvūnui. Svarbiausia, kad ir patys kartais galėsite pasidžiaugti kitam suteikta dovana!

Pušku pušku © 2018 All rights reserved.

E-Sprendimas - mik.lt   Patalpinta - serveriai.lt