Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Europos Sąjungos parama Nr.1

2018-08-17

UAB ,,Pupt‘‘ pagrindinė veikla sėdmaišių gamyba. Įmonės produkcija pasižymi aukšta kokybe, gamybai naudojamos tik visus kokybės reikalavimus atitinkančios žaliavos. Gaminama produkcija įmonė prekiauja tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tačiau norint padidinti Bendrovės gaminamos produkcijos pardavimus, reikalingos investicijos į naujas rinkas bei įmonės pristatymus parodose. Tokios investicijos yra pakankamai brangios, todėl vien iš savo lėšų įmonė šių tikslų negalėtų pasiekti. Todėl nuspręsta kreiptis ES paramos.
Turima patirtis rodo, kad dalyvavimas parodose padeda plėsti įmonės žinomumą bei palengvina naujų partnerių suradimą. Suformuotas ir konkretus projekto tikslas - padidinti įmonės veiklos produktyvumą bei pardavimus užsienio rinkose. Projektas leis padidinti apyvartos ir eksporto apimtis. Kitas labai svarbus veiksnys, leidžiantis sėkmingai konkuruoti rinkoje - pastovių ir patikimų užsienio partnerių turėjimas. Rinkoje vertinami tie gamintojai, kurie turi garsius ir gerą vardą turinčius partnerius. Atsižvelgdama į minėtas tendencijas, UAB ,,Pupt‘‘ ketina taikyti tokias priemones, kurios sudomintų potencialius partnerius, parodytų Bendrovės pranašumus prieš konkurentus, formuotų patikimos įmonės vardą.


Projekto idėją paskatino ne vien tik anksčiau minėti finansiniai motyvai. Svarbus faktorius yra ir pačios įmonės  vidiniai tikslai - didinti Bendrovės ženklo žinomumą ir savo veiklos efektyvumą. Bendrovės produkcija pagaminta Lietuvoje, todėl užsienio rinkų paieška bei bendrovės produkcijos eksporto didinimas leis prisidėti prie Lietuvos eksporto plėtros 2014-2020 metų gairėse numatyto strateginio tikslo įgyvendinimo.


UAB ,,Pupt‘‘ pagrindinė veikla sėdmaišių gamyba. Norint padidinti gaminamos produkcijos pardavimus - įmonė planuoja investuoti į plėtrą naujose rinkose bei įmonės pristatymą tarptautinėse parodose. Taip įmonė siekia didinti prekės ženklo žinomumą bei veiklos efektyvumą. Bendrovės produkcija pagaminta Lietuvoje, todėl užsienio rinkų paieška bei bendrovės produkcijos eksporto didinimas leis prisidėti prie Lietuvos eksporto plėtros 2014-2020 metų gairėse numatyto strateginio tikslo įgyvendinimo.
Projektas užtikrins ilgalaikį UAB ,,Pupt‘‘ konkurencingumą užsienio rinkose. Projekto įgyvendinimo metu ir po jo užbaigimo, nuolatos bus siekiama plėtoti Bendrovės veiklą, dalyvauti įvairiose pridėtinę vertę turinčiose parodose. Tikimasi, kad suradus užsienio partnerių, UAB ,,Pupt" pavyks plėstis naujose rinkose, ir taip nuolatos didinti eksportą. Po projekto įgyvendinimo bendrovė ir toliau dalyvaus kitose tarptautinėse parodose, atsižvelgiant į esamas galimybes.
 Daugiau informacijos apie projektą: UAB „Pupt“, Tel.:+370 647 31050, el. Paštas: remigijus@puskupusku.lt.
 

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika