Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Europos Sąjungos parama Nr.2

2018-08-17

UAB „Pupt“ siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, įvertino visus bendrovėje vykstančius procesus ir jų optimizavimo galimybes. Nustatyta, kad neperkeliant UAB „Pupt“ procesų į elektroninę erdvę, jų maksimaliai neoptimizuojant, įmonė neturi galimybių tobulinti procesų, susijusių su klientų poreikių tenkinimu bei kokybiškesniu ir efektyviu jų aptarnavimu, skatinti eksporto, paskirstyti užduočių tarp įmonės darbuotojų bei jų vykdymu ir kt. Todėl įmonė susiduria su procesų valdymo problemomis. Nedarant papildomų investicijų, nebūtų galima maksimaliai padidinti įmonės produktyvumo ir darbo našumo. Būtų prarandami potencialūs nauji klientai ir nepatenkinami išaugę esamų klientų poreikiai. Vienintelė išeitis – investicijos į elektroninio verslo sprendimus. Atsižvelgdama į minėtas tendencijas, bendrovė ketina įdiegti programinę įrangą, kuri leistų planuoti darbuotojų laiką, gamybos užsakymų valdymą, perkeltų laikui imlius procesus į virtualią erdvę ir kt. Projekto idėją paskatino ne vien tik aukščiau minėti motyvai. Svarbus faktorius buvo ir pačios įmonės vidiniai tikslai – gerinti prekių kokybę, trumpinti prekių pristatymo laikotarpį ir taupyti vidinius įmonės laiko resursus. Norint didinti pardavimų apimtis, mažinti laiko sąnaudas, gerinti kokybę, reikalingos investicijos į inovatyvius elektroninio verslo sprendimus. Projekto metu bus įsigytas ir įdiegtas e-sprendimas – kompleksinė informacinių technologijų priemonė, kuri leis efektyviau aptarnauti klientus, valdyti visas užduotis, darbus ir dokumentus, padės greitai ir tiksliai įvertinti, kaip vykdomos užduotys, kas atsakingi už jų vykdymą ir kt. Įvertinus visus išorinius ir vidinius faktorius bei prognozuojamas prielaidas, suformuluotas projekto tikslas - bendrovės produktyvumo ir darbo našumo didinimas, įdiegiant inovatyvias elektroninio verslo sistemas.  Finansavimas buvo gautas iš  Europos regioninės plėtros fondo.
Daugiau informacijos apie projektą: UAB „Pupt“, Tel.:+370 647 31050, el. Paštas: remigijus@puskupusku.lt.
 

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika