Prekių krepšelis
Krepšelis
0

Kaip pasipildyti sėdmaišį

Kaip lengvai ir greitai pasipildyti sėdmaišį pačiam?

Ar matai, kad po ilgo naudojimo sėdmaišis pradeda prarasti formą? Jokių problemų! Sėdmaišiai yra sukurti taip, kad juos papildyti granulėmis būtų ypač lengva.  Paprasčiausiai atitraukite vidinio maišo užtrauktuką, pripildykite jį granulėmis ir mėgaukitės naujomis sėdmaišio formomis!

    

     

Sėdmaišio granulių pildymas priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Vidutiniškai sėdmaišį pildyti reikia po pusės metų nuo įsigijimo. Rekomenduojama nelaukti, kol granulės sėdmaišio viduje susisėdės ir sėdėsite ant grindų. Didžiausias malonumas yra sėdėti ant vidutiniškai pilno sėdmaišio (ne per kieto ir ne per minkšto). Sėdmaišio minkštumą galite reguliuoti patys, tiesiog  atsitraukus užtrauktuką granules nupilti į atskirą talpą arba pripilti jų daugiau, kad sėdmaišis būtų kietesnis.

Sėdmaišių užpildui naudojamos polistirolo granulės, kurios, laikui bėgant, turi natūralią savybę susisėdėti. Pušku pušku sėdmaišių užpildui naudojamos ilgaamžiškesnės, didesnio tankio granulės. Taip pat sėdmaišiuose naudojamos nedegios granulės, kurios negali tapti gaisro židiniu ir turi nedegumo sertifikatą DIN 4102.

Granules (po 100 litrų ir po 200 litrų) galite įsigyti ČIA -> 

Pažiūrėkite video kaip pasipildyti sėdmaišius pačiam ČIA ->  

Pušku pušku © 2018 All rights reserved.

E-Sprendimas - mik.lt   Patalpinta - serveriai.lt