Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt


Kitos prekės

Dovanų kuponai

Sugalvojai padovanoti sėdmaišį, tačiau niekaip neapsisprendi kurį? Dovanok 50, 100 ar 200 EUR vertės kuponą. Ir vaikai ir suaugusieji suras norimą Pušku pušku iš daugiau nei 1500 skirtingų sėdmaišių!

Pirkti

Dovanų pakavimas

Kai nori padovanoti tobulą dovaną tavęs laukia du sunkūs etapai: sugalvoti ką dovanoti ir kaip tai supakuoti ⁉ Jei dovanosi Pušku pušku, antrosios problemos spręsti nereikės! Spausk ir rinkis tinkamo dydžio dovanų maišą.

Pirkti

Granulės sėdmaišiams

Ar matote, kad po ilgo naudojimo sėdmaišis pradeda prarasti formą? Jokių problemų! Sėdmaišiai yra sukurti taip, kad juos papildyti granulėmis - burbuliukais būtų ypač lengva. Paprasčiausiai atitraukite vidinio maišo užtrauktuką, pripildykite jį granulėmis - burbuliukais ir mėgaukitės naujomis sėdmaišio formomis!

Pirkti

Sekite mus:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti jūsų naršyklės kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Ar sutinkate, kad slapukai būtų naudojami informacijai apie jūsų naršymo istoriją kaupti? Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie slapukus čia: Privatumo politika