Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: [email protected]Savanorių pr. 176, Vilnius

Kitos prekės

Pagalvėlės
Pagalvėlės
   
65x45 cm 
Nuo € 23 Daugiau
Paplūdimio rankšluosčiai
Paplūdimio rankšluosčiai
Pristatome ,,Pušku pušku” rankšluosčius, skirtus laukui. Pagrindiniai jų išskirtinumai, kuriuos labai norime paminėti – didesnis nei įprastų rankšluosčių dydis ir tokios savybės kaip: puikus drėgmės sugėrimas, lengvumas, minkštas ir orui pralaidus audinys. Rankšluosčiai yra skirti pasitiesti ant  visų Sunbed modelių, kurie suteiks dar daugiau komforto mėgaujantis saulės voniomis, išlipus iš baseino ar tiesiog norint išsitiesti ant pievutės. 
Nuo € 26 Daugiau
Apsauginis maišas sėdmaišiui
Apsauginis maišas sėdmaišiui
Apsauginiai maišai sėdmaišiams - apsaugo sėdmaišius nuo aplinkos poveikio: saulės, lietaus, dulkių bei drėgmės.
Nuo € 9 Daugiau
Dovanų pakavimas
Dovanų pakavimas
Kai nori padovanoti tobulą dovaną tavęs laukia du sunkūs etapai: sugalvoti ką dovanoti ir kaip tai supakuoti ⁉ Jei dovanosi Pušku pušku, antrosios problemos spręsti nereikės! Spausk ir rinkis tinkamo dydžio dovanų maišą.
Nuo € 5 Daugiau
Sėdmaišių užvalkalai
Sėdmaišių užvalkalai
Išorinis užvalkalas. Šį užvakalą galima nuvilkti, išskalbti ar išvalyti – priklausomai nuo audinio, iš kurio jis pagamintas. Taip pat, pakeitus interjero spalvą galima pasikeisti TIK šio išorinio užvalkalo spalvą. Pavyzdžiui, žiemą namuose galima naudoti baldinio gobeleno sėdmaišius, o vasarą – pasikeisti į laukui skirtus užvalkalus, ir naudoti sėdmaišius balkone ar terasoje.
130x80x80 cm 
Nuo € 24 Daugiau
Granulės sėdmaišiams
Granulės sėdmaišiams
Ar matote, kad po ilgo naudojimo sėdmaišis pradeda prarasti formą? Jokių problemų! Sėdmaišiai yra sukurti taip, kad juos papildyti granulėmis - burbuliukais būtų ypač lengva. Paprasčiausiai atitraukite vidinio maišo užtrauktuką, pripildykite jį granulėmis - burbuliukais ir mėgaukitės naujomis sėdmaišio formomis!
Nuo € 9 Daugiau
Dovanų kuponai
Dovanų kuponai
Geriausia dovana bičiulių ir artimųjų namams, vaikams ir suaugusiems - ,,Pušku pušku" DOVANŲ KUPONAS. Iš didžiausio patogių sėdmaišių asortimento, išsirinks kiekvienas. Pasirinkite 50 eur, 100 eur. 150 eur ar 200 eur vertės kuponą.  
65x45 cm 
Nuo € 50 Daugiau
Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika