Prekių krepšelis
Krepšelis
0

Akcijos ,,Lauko baldai

Akcijos „Pirk Pušku pušku sėdmaišį laukui ir gauk pufą MINI už 1 €!“ terminai ir sąlygos:


1. Bendrosios sąlygos

1.1. Akcijos organizatorius – UAB „PUPT“, įm. k. 302658167, adresas: Savanorių pr. 176, LT– 03154, Vilnius.

1.2. Akcija vyksta perkant prekes (sėdmaišius) internetinėje parduotuvėje www.puskupusku.ltir oficialioje ,,Pušku pušku“ parduotuvėje, adresu: adresas: Savanorių pr. 176, LT– 03154, Vilnius. Perkant prekes iš kitų Pušku pušku prekybos partnerių – žaidimas nevyksta).

1.3. Akcija prasideda 2018-05-04 ir tęsiasi iki 2018-05-31.

1.4. Akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai.

1.5. Norėdamas dalyvauti akcijoje, asmuo turi įsigyti www.puskupusku.ltsvetainėje ar ,,Pušku pušku“ parduotuvėje esantį laukui tinkamą sėdmaišį iš OX ar Outside audinio (sėdmaišių modelius, kurie skirti akcijai rasite 3.1 punkte), laikotarpiu 2018-05-04 – 2018-05-31 ir sumokėti 1 Eur administravimo mokestį – asmuo gauna sėdmaišį-pufą MINI.


2. Prizų fondas

2.1. Prizų fondas yra neribotas kiekis MINI  formos sėdmaišių-pufų (prekės kodas MINI  - R45).

2.2. Prizo audinį ir spalvą (sėdmaišio MINI) laimėtojui, organizatorius parenka tokios pat spalvos, kurios buvo įsigytas Pirkėjo sėdmaišis (-iai), t.y. iš audinio OX arba Outside bet kuri galima spalva.

2.3. Perkant prekes – sėdmaišius ,,Pušku pušku“ parduotuvėje, esančioje Savanorių pr. 176, Vilniuje – Pirkėjas gali pasirinkti pufą MINI iš tuo metu ekspozicijoje esančių sėdmaišių, t.y. pufo MINI audinys ir spalva nebūtinai gali sutapti su pirkėjo išsirinktu sėdmaišiu.

2.4. Užsakant prekes – sėdmaišius ,,Pušku pušku“ parduotuvėje, esančioje Savanorių pr. 176, Vilniuje, kurių nėra ekspozicijoje, t.y. prekės bus pagamintos per 10 d.d., pufą MINI galima parinkti pagal užsakytos prekės audinį ir spalvą kartu su Pirkėjo užsakymu.


3. Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo terminai ir sąlygos

Norint dalyvauti akcijoje, Pirkėjas turi užsisakyti šių modelių prekes-sėdmaišius (nuoroda: https://www.puskupusku.lt/lauko_baldai):


3.2. Norėdamas dalyvauti akcijoje, asmuo turi įsigyti www.puskupusku.ltsvetainėje ar ,,Pušku pušku“ parduotuvėje esantį laukui tinkamą sėdmaišį iš OX ar Outside audinio (sėdmaišių modelius, kurie skirti akcijai rasite 3.1 punkte), laikotarpiu 2018-05-04 – 2018-05-31 ir sumokėti 1 Eur administravimo mokestį – asmuo gauna sėdmaišį-pufą MINI. 3.3. Dalyvavimo kartų skaičius neribojamas.

3.4. Pušku pušku dovana MINI į pinigus nekeičiama bei jokios sumos Pirkėjui negrąžinamos.

3.5. Norint gauti 30 Eur vertės prizą, reikia sumokėti administravimo mokestį – 1 Eur.

3.6. Dalyvaudamas žaidime „Pirk Pušku pušku sėdmaišį laukui ir gauk pufą už 1 €!“!“, dalyvis sutinka su visomis organizuojamo žaidimo taisyklėmis.

3.7. Jeigu Pirkėjas nenori pufo MINI už 1 Eur, tuomet apsipirkimo metu – apsipirkimo krepšelyje, paspaudžia mygtuką „X“ ir pašalina prekę-sėdmaišį MINI.

3.8. Nuolaidos nesumuojamos. Akcijoje nedalyvauja Išparduotuvės skiltyje esantys sėdmaišiai bei sėdmaišių komplektai.


4. Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu akcijoje

4.1. Akcijos dalyviui tenka bet kokios išlaidos, susijusios su tolesniu sėdmaišio MINI naudojimu.

4.2. Akcijos dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės akcijos dalyvio situacijos.

4.3. Visi privalomi valstybiniai mokesčiai už akcijos prizus bus sumokėti žaidimo organizatoriaus UAB ,,PUPT“.


5. Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka

5.1. Skundas dėl šios akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas UAB „PUPT“, adresu: Savanorių pr. 176, LT - 03154, Vilnius iki 2018-07-01 (data ant pašto voko). Akcijos organizatoriai peržiūri pretenziją ir per 30 dienų pateikia savo atsakymą.


6. Galutiniai terminai ir sąlygos

6.1. Akcijos organizatorius yra neatsakingas (ir neatskaitingas) už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su jo sprendimu dalyvauti akcijoje.

6.2. Prizo vertė nekeičiama į grynuosius pinigus ir nekeičiama į kitas prekes.

6.3. UAB „PUPT“ pardavimo, marketingo ir aptarnaujantis personalas negali dalyvauti šioje akcijoje.

 

 

DALYVAUTI AKCIJOJE ČIA -> 


Pušku pušku © 2018 All rights reserved.

E-Sprendimas - mik.lt   Patalpinta - serveriai.lt