Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Birželį nemokamas pristatymas

Pušku pušku sėdmaišiai laukui, terasoms

2018-06-01

Visą birželio mėnesį taikomas nemokamas pristatymas ,,Pušku pušku” lauko sėdmaišiams!

Tai puiki alternatyva įprastiems vasaros baldams – nepralaidžius vandeniui sėdmaišius galima naudoti terasose ar sodybose. Rankų darbo minkšti sėdmaišiai yra lengvai prižiūrimi: išorinį užvalkalą galima nuvilkti, išskalbti ar tiesiog nuvalyti.

Išsirinkite laukui skirtus pufus, fotelius, gultus ar sofas, o ,,Pušku pušku” visą birželio mėnesį pristatys sėdmaišius į Jūsų namus NEMOKAMAI!

Akcijos ,,Pirk lauko sėdmaišį ir gauk nemokamą pristatymą” taisyklės:

  • Akcija taikoma perkant sėdmaišius laukui, pagamintus iš OX ir Outside audinio (visiems ,,Pušku pušku” modeliams)
  • Nemokamas pristatymas taikomas visoje Lietuvoje, perkant tiesiogiai iš ,,Pušku pušku” internetinės parduotuvės www.puskupusku.lt arba ,,Pušku pušku” parduotuvės, esančios adresu: Savanorių pr. 176, LT - 03154, Vilnius. Perkant sėdmaišius per kitus prekybos partnerius – akcija negalioja.
  • Akcija netaikoma išparduotuvės prekėms, bei parduotuvėje esančioms prekėms su nuolaida
  • Nuolaidos nesumuojamos. Nemokamas sėdmaišių pristatymas taikomas prekėms be papildomų nuolaidų.
  • Akcija vyksta iki birželio 30 d. ,,Pušku pušku” turi teisę sustabdyti akciją ankščiau laiko, be papildomo paaiškinimo.

Lauko baldų nemokamas pristatymas čia >


Sekite mus:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti jūsų naršyklės kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Ar sutinkate, kad slapukai būtų naudojami informacijai apie jūsų naršymo istoriją kaupti? Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie slapukus čia: Privatumo politika