Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Gauk pufą MINI už 1 Eur

Pušku pušku naujiena, pirk sėdmaišį ir gauk pufą už 1 eur

2018-12-17

Šventės baigėsi, bet dovanos tęsiasi!

Tik dabar, perkant Pušku pušku sėdmaišį namams iš audinių Home, Nordic ir Quilted Nordic – pufą MINI gausi vos už 1 €!

Acija galioja perkant sėdmaišių modelius: Seat, Roll 85, Roll 100, Lounge, Razz, Razzmatazz, Sofa Seat, Sofa Lounge, MooG, Sofa MooG. Norėdamas dalyvauti akcijoje, asmuo turi įsigyti www.puskupusku.lt svetainėje ar ,,Pušku pušku“ parduotuvėje esantį namams tinkamą sėdmaišį iš HOME, NORDIC arba QUILTED NORDIC audinio (iš nurodytų sėdmaišių modelių);  laikotarpiu 2019-01-04 – 2019-01-30 ir sumokėti 1 Eur administravimo mokestį – asmuo gauna sėdmaišį-pufą MINI.


Šie audiniai yra minkšti, malonūs lietimui ir atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą. Tai reiškia, jog medžiagos yra visiškai saugios naudoti, kokybiškos, patikimos, ir  jose nėra kenksmingų medžiagų bei alergenų, todėl ypač tinka vaikams.
Šie sėdmaišiai sudaryti iš dviejų dalių: vidinio maišo, kuris pripildytas  ir išorinio užvalkalo. Nesirūpink, jei pastebėsi dėmelę, paprasčiausiai nuvilk išorinį maišą ir išskalbk jį skalbimo mašinoje. Išsirink savo svajonių sėdmaišį jau dabar, ir gauk pufą MINI vos už 1 €!
Šimtai ,,Pušku pušku“ fanų džiaugiasi sėdmaišiais, skaityk atsiliepimus čia: https://www.puskupusku.lt/atsiliepimai

Akcijos „Pirk Pušku pušku sėdmaišį namams ir gauk pufą MINI už 1 €!“ terminai ir sąlygos:

1. Bendrosios sąlygos

1.1. Akcijos organizatorius – UAB „PUPT“, įm. k. 302658167, adresas: Savanorių pr. 176, LT– 03154, Vilnius.
1.2. Akcija vyksta perkant prekes (sėdmaišius) internetinėje parduotuvėje www.puskupusku.lt ir oficialioje ,,Pušku pušku“ parduotuvėje, adresu: adresas: Savanorių pr. 176, LT– 03154, Vilnius. Perkant prekes iš kitų Pušku pušku prekybos partnerių – žaidimas nevyksta).
1.3. Akcija galiona nuo 2019-01-03 ir tęsiasi iki 2019-01-30.
1.4. Akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai.
1.5. Norėdamas dalyvauti akcijoje, asmuo turi įsigyti www.puskupusku.lt svetainėje ar ,,Pušku pušku“ parduotuvėje esantį namams tinkamą sėdmaišį iš HOME, NORDIC arba QUILTED NORDIC audinio (sėdmaišių modelius, kurie skirti akcijai rasite 3.1 punkte), laikotarpiu 2019-03-03 – 2019-01-30 ir sumokėti 1 Eur administravimo mokestį – asmuo gauna sėdmaišį-pufą MINI.
 
2. Prizų fondas
2.1. Prizų fondas yra neribotas kiekis MINI  formos sėdmaišių-pufų (prekės kodas MINI  - R45).
2.2. Prizo audinį ir spalvą (sėdmaišio MINI) laimėtojui, organizatorius parenka tokios pat spalvos, kurios buvo įsigytas Pirkėjo sėdmaišis (-iai), t.y. iš audinio HOME, NORDIC arba QUILTED NORDIC bet kuri galima spalva. 
2.3. Perkant prekes – sėdmaišius ,,Pušku pušku“ parduotuvėje, esančioje Savanorių pr. 176, Vilniuje – Pirkėjas gali pasirinkti pufą MINI iš tuo metu ekspozicijoje esančių sėdmaišių, t.y. pufo MINI audinys ir spalva nebūtinai gali sutapti su pirkėjo išsirinktu sėdmaišiu.
2.4. Užsakant prekes – sėdmaišius ,,Pušku pušku“ parduotuvėje, esančioje Savanorių pr. 176, Vilniuje, kurių nėra ekspozicijoje, t.y. prekės bus pagamintos per 10 d.d., pufą MINI galima parinkti pagal užsakytos prekės audinį ir spalvą kartu su Pirkėjo užsakymu.
 
3. Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo terminai ir sąlygos:
Norint dalyvauti akcijoje, Pirkėjas turi užsisakyti šių modelių prekes-sėdmaišius (nuoroda: https://www.puskupusku.lt/pasiulymai/namams):

• Seat Home
• Seat Nordic
• Seat Quilted Nordic
• Roll 85 Home
• Roll 85 Nordic
• Roll 85 Quilted Nordic
• Roll 100 Home
• Roll 100 Nordic
• Roll 100 Quilted Nordic
• Lounge Home
• Lounge Nordic
• Lounge Quilted Nordic
• Sofa Seat Home
• Sofa Seat Nordic
• Sofa Sear Quilted Nordic
• Sofa Lounge Home
• Sofa Lounge Nordic
• Sofa Lounge Quilted Nordic
• Razz Home
• Razz Nordic
• Razz Quilted Nordic
• Razzmatazz Home
• Razzmatazz Nordic
• Razzmatazz Quilted Nordic
• MooG Home
• MooG Nordic
• Sofa MooG Home
• Sofa MooG Nordic
 
3.2. Norėdamas dalyvauti akcijoje, asmuo turi įsigyti www.puskupusku.lt svetainėje ar ,,Pušku pušku“ parduotuvėje esantį namams tinkamą sėdmaišį iš Home, Nordic ar Quilted Nordic audinio (sėdmaišių modelius, kurie skirti akcijai rasite 3.1 punkte), laikotarpiu 2019-01-03 – 2019-01-30 ir sumokėti 1 Eur administravimo mokestį – asmuo gauna sėdmaišį-pufą MINI.
3.3. Dalyvavimo kartų skaičius neribojamas.
3.4. Pušku pušku dovana MINI į pinigus nekeičiama bei jokios sumos Pirkėjui negrąžinamos.
3.5. Norint gauti 30 Eur vertės prizą, reikia sumokėti administravimo mokestį – 1 Eur.
3.6. Dalyvaudamas žaidime „Pirk Pušku pušku sėdmaišį namams ir gauk pufą už 1 €!“!“, dalyvis sutinka su visomis organizuojamo žaidimo taisyklėmis.
3.7. Jeigu Pirkėjas nenori pufo MINI už 1 Eur, tuomet apsipirkimo metu – apsipirkimo krepšelyje, paspaudžia mygtuką „X“ ir pašalina prekę-sėdmaišį MINI.
3.8. Nuolaidos nesumuojamos. Akcijoje nedalyvauja Išparduotuvės skiltyje https://www.puskupusku.lt/isparduotuve  esantys sėdmaišiai bei sėdmaišių komplektai https://www.puskupusku.lt/komplektai , taip pat akcija negalioja perkant ,,Pušku pušku“ parduotuvėje esančias prekes su nuolaidomis.
 
4. Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu akcijoje
4.1. Akcijos dalyviui tenka bet kokios išlaidos, susijusios su tolesniu sėdmaišio MINI naudojimu.
4.2. Akcijos dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės akcijos dalyvio situacijos.
4.3. Visi privalomi valstybiniai mokesčiai už akcijos prizus bus sumokėti žaidimo organizatoriaus UAB ,,PUPT“.
 
5. Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka
5.1. Skundas dėl šios akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas UAB „PUPT“, adresu: Savanorių pr. 176, LT - 03154, Vilnius iki 2018-07-01 (data ant pašto voko). Akcijos organizatoriai peržiūri pretenziją ir per 30 dienų pateikia savo atsakymą.
 
6. Galutiniai terminai ir sąlygos
6.1. Akcijos organizatorius yra neatsakingas (ir neatskaitingas) už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su jo sprendimu dalyvauti akcijoje.
6.2. Prizo vertė nekeičiama į grynuosius pinigus ir nekeičiama į kitas prekes.
6.3. UAB „PUPT“ pardavimo, marketingo ir aptarnaujantis personalas negali dalyvauti šioje akcijoje.
 
Pušku pušku sėdmaišiai už 1 Eur
 

Pirk čia >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika