Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Kakės Makės sėdmaišiai jau PREKYBOJE!

Pušku pušku sėdmaišiai su Kakės makės spauda vaikams

2018-08-28

Kakės Makės sėdmaišiai jau PREKYBOJE!

Naujiena! Kakė Makė, Netvarkos Nykštukas ir Pušku pušku suvienijo jėgas, kad tavo vaiko kambarys būtų išskirtinis.

Sėdmaišis Play – Kakė Makė

Ar sėdėti ant sėdmaišio smagu?

Su Kakės Makės sėdmaišiu galima daug ką nuveikti: žaisti su mylimu šuniuku, piešti debesėlius, gerti arbatą, grįžus namo iš lauko smagiai drybsoti ir svajoti, ar klausytis senelės pasakų.. Kiekviena diena su Kakės Makės sėdmaišiu yra nepakartojamas nuotykis, nes jis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie kiekvieno kūno formų. Visas kambarys atrodo žaismingai! O kur dar netikėtai minkštas audinys Nordic, kurį taip paprasta prižiūrėti: jei netyčia išsitepė išorinis užvalkalas – jį galima nuvilkti ir išskalbti skalbimo mašinoje. Ar gali būti smagiau?

 Pušku pušku sėdmaišis vaikams, su Kakės Makės paveiksliuku

Sėdmaišis Razz – Netvarkos Nykštukas

Kodėl reikia būti tvarkingam?

Su Netvarkos Nykštuko sėdmaišiu galima išspręsti beveik visas mažųjų žmogeliukų didžiąsias problemas. Trikampio formos sėdmaišis skirtas visiems Kakės Makės ir Netvarkos Nykštuko draugams, nes jis sukurtas su atlošu nugarai ir galvai atremti, tad žaisti su mylimiausiais monstrais bus ypač smagu! Ar atspėsi, kuo ypatingas šis audinys, iš kurio pagamintas sėdmaišis? Nordic medžiaga yra kokybiška, be kenksmingų medžiagų ir alergenų (atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą), ir yra visiškai saugi naudoti! Netvarkos nykštukas pataria: jei išsipurvins sėdmaišis – nenusimink, tiesiog išskalbk išorinį užvalkalą ir lauk naujų nuotykių!

Pušku pušku sėdmaišis vaikams, su Netvarkos Nykštuko paveiksliuku

 

Sėdmaišis Game – Monstras Mamaisa

MANO MONSTRAI!

Susipažinkite, čia monstras MAMAISA, – iš džiaugsmo suspigo Kakė Makė, pristatydama tėvams savo draugą. Jis yra mano monstras! O, ar yra skirtumas kaip atrodo draugai? Žinoma ne! Net jeigu jie yra monstrai ir suvalgo pusę gimtadienio vaišių. Su monstru Mamaisa smagu žaisti slėpynes, nes šis rankų darbo sėdmaišis Game pagamintas su rankena, todėl jį lengva pernešti į skirtingas kambario vietas. Šis saugus baldas pagamintas iš ypatingai minkšto ir malonaus prisilietimams audinio – Nordic, kurį paprasta prižiūrėti, tad jeigu žaidžiant slėpynes išorinis užvalkalas išsitepė – nepergyvenk, jį galima skalbti skalbimo mašinoje. O tu, ar dabar tiki, kad monstrų būna?

Pušku pušku sėdmaišis GAME, rožinės spalvos su Monstru Mamaisa

Sėdmaišis Razzy – Netvarkos Nykštukas

Sėdmaišis Razzy – Netvarkos Nykštukas Ar tvarkytis smagu?

Su Netvarkos Nykštuko sėdmaišiu Razzy žaislų tvarkymasis – linksma pramoga visiems vaikams. Šis nedidelis rankų darbo sėdmaišis sukurtas mažiesiems, kurių kambariuose nėra daug vietos. Trikampio formos sėdmaišis sukurtas su patogia rankena, tad tvarkantis kambarį jį labai paprasta pernešti į kitą vietą. Tai praktiškas baldas, nes išorinį užvalkalą galima išskalbti skalbimo mašinoje, o granulės (burbuliukai) prisitaiko prie kiekvieno kūno formų, todėl su Netvarkos Nykštuku smagu ne tik tvarkytis, bet ir žaisti, piešti, skaityti bei daug juoktis. Ir svarbiausia, kad sėdmaišio audinys Nordic atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą, todėl ypač tinka vaikams!

Pušku pušku sėdmaišis, trikampu formos su rankena.

Kakės Makės sėdmaišiai čia >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika