Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Maison&Objet Paris

alyvavimas Maison parodoje

2019-07-22

Pušku pušku kartu su EMKO, Virūna, Gergama, Sedes Regia, JotJot, Muista, Edu 2 Play dalyaus tarptautinėje parodoje Maison&Objet Paris, rugsėjo 6-10 dienomis. Kviečiame aplankyti mūsų jungtinį Lietuvos gamintojų stendą, kuriame pristatysime naujienas. Viena iš jų - SOFA TUBE, taip pat Sideway audinys. Maison&Objet Paris yra tarptautinė namų interjero dizaino paroda, kuri vyksta du kartus per metus jau daugiau nei 20 metų. Pušku pušku šioje parodoje dalyvaus pirmą kartą. Maison&Objet Paris suteikia puikią galimybę sužinoti naujausias baldų ir namų apdailos tendencijas, pamatyti naujus, modernius baldus. Parodoje renkasi geriausi pasaulio interjero dizaineriai, dekoratoriai, taip pat prekybininkai ir meno galerijų atstovai. Pernai metais joje apsilankė net apie 86 tūkst. lankytojų.

Daugiau apie parodą skaitykite čia>

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika