Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Pasiruošk šventėms iš anksto! Sėdmaišiai iki -30 %

Pušku pušku - didžiausias sėdmaišių pardavėjas Lietuvoje skelbia nuolaidas iki - 30 %

2018-10-17

Ar atsimeni tą jausmą, kai prieš Kalėdas stresuoji, bėgi ir paskutinę minutę ieškai dovanos? Šiemet pasiruošk šventėms iš anksto! Padovanok savo artimam žmogui dovaną, kuri tikrai nustebins kiekvieną! Sėdmaišis - originali dovana, kuri tinka ir vaikams, ir suaugusiems.

Rankų darbo sėdmaišiai pagaminti su meile, o iš 1500 skirtingų produktų, kiekvienas ras sau tinkamiausią! Siekiantiems individualumo - ant sėdmaišių galima išsiuvinėti vardus, ar mėgstamus personažus. Pasinaudok proga pasiruošti šventėms ankščiau, nes dabar yra taikomos nuolaidos Pušku pušku sėdmaišiams įsigyti net iki 30 %!

 

 Akcijos ,,Pasiruošk šventėms iš anksto! Sėdmaišiai iki -30 % “ sąlygos:

* Akcija galioja nuo lapkričio 5 d. iki gruodžio 3 d.

* Akcija galioja perkant Pušku pušku sėdmaišius internetu www.puskupusku.lt  arba firminėje ,,Pušku pušu“ parduotuvėje Savanorių pr. 176, Vilniuje. Perkant per kitus prekybos taškus – akcija netaikoma.

* Skirtingiems sėdmaišiams taikomos skirtingos nuolaidos.

* Akcija galioja tol, kol bus išparduotos papildomos sandėlio prekės.

* ,,Pušku pušku“ turi teisę akciją atšaukti ankščiau laiko, be papildomo paaiškinimo.

Nuolaidos čia >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika