Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Remigijus Šimašius išbandė Pušku pušku sėdmaišius

Pušku pušku gamyklą aplankė VIlniaus meras Remigijus Šimašius

2018-11-22

Pušku pušku aplankė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir jo komanda! Susitikimo metu papasakojome įmonės istoriją, parodėme kaip gimsta sėdmaišiai, bei aptarėme bendradarbiavimo idėjas Vilniaus mieste. Meras su šypsena išbandė keletą sėdmaišių ir kvietė tapti vienu iš Vilniaus miesto pokyčių simbolių. Džiaugiamės, kad #puskupusku gaminius kuriame ir gaminame Vilniuje!

Grįžti >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika