Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Susigrąžinkite 1 Eur atgal

Moq akcija, susigrąžink 1 eur atgal

2019-08-12

Namų interjerą pagyvink patogiais, minkštais „Pušku Pušku“ sėdmaišiais, o už juos sumokėjęs su „MoQ“ atgausi 1 Eur į „MoQ“ sąskaitą!

1 Eur suma grąžinama su „MoQ“ programėle įsigyjantiems prekių www.puskupusku.lt bei fizinėse „Pušku Pušku“ parduotuvėse bent už 20 Eur sumą iki rugsėjo 30 d.

Pinigų grąžinimas į „MoQ“ sąskaitą vienam „MoQ“ naudotojui bus atliekamas tik už vieną per kalendorinį mėnesį atliktą atsiskaitymus toje pačioje ar skirtingose akcijoje dalyvaujančiose e.parduotuvėse. Pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas.

Su akcijos taisyklėmis susipažink čia >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika