Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Susipažinkime!

Pušku pušku įmonės darbuotojai

2017-12-08

Prieš 10 metų Pušku pušku įkūrėjas Remigijus Balčiūnas ieškojo sėdmaišio savo namams. Neradęs tinkamo - nusprendė pats pasigaminti, o tas sėdmaišis jam kainavo 300 Lt. Taip prasidėjo Pušku pušku istorija... Šiandien Pušku pušku yra didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje ir mes švenčiam 10-tą gimtadienį! Džiaugiamės, galėdami būti jaunatviškos komandos dalimi ir nuoširdžiai sakome AČIŪ kolegoms, partneriams ir draugams. 1500 skirtingų sėdmaišių kiekvienas ras sau tinkamiausią!

Plačiau apie mus čia ->

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


Sekite mus:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika