Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt


Kakės Makės sėdmaišiai vaikams


Nudžiugink ir suteik plačiausią šypseną savo vaikui! Dabar perkant Kakės Makės sėdmaišį, pufas - Šuniukas Čiūčia DOVANŲ!

Pasiūlymas galioja nuo 2019 09 02 iki 2019 09 12.

Susipažink su akcijos taisyklėmis čia >>Sėdmaišis Play Kakė Makė

Ar sėdėti ant sėdmaišio smagu? Su Kakės Makės sėdmaišiu galima daug ką nuveikti: žaisti su mylimu šuniuku, piešti debesėlius, gerti arbatą, grįžus namo iš lauko smagiai drybsoti ir svajoti, ar klausytis senelės pasakų.. Kiekviena diena su Kakės Makės sėdmaišiu yra nepakartojamas nuotykis, nes jis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie kiekvieno kūno formų. Visas kambarys atrodo žaismingai! O kur dar netikėtai minkštas audinys Nordic, kurį taip paprasta prižiūrėti: jei netyčia išsitepė išorinis užvalkalas – jį galima nuvilkti ir išskalbti skalbimo mašinoje. Ar gali būti smagiau?

Nuo € 109

Pirkti

Sėdmaišis Razz Netvarkos Nykštukas

Kodėl reikia būti tvarkingam? Su Netvarkos Nykštuko sėdmaišiu galima išspręsti beveik visas mažųjų žmogeliukų didžiąsias problemas. Trikampio formo sėdmaišis skirtas visiems Kakės Makės ir Netvarkos Nykštuko draugams, nes jis sukurtas su atlošu nugarai ir galvai atremti, tad žaisti su mylimiausiais monstrais bus ypač smagu! Ar atspėsi, kuo ypatingas šis audinys, iš kurio pagamintas sėdmaišis? Nordic medžiaga yra kokybiška, be kenksmingų medžiagų ir alergenų (atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą), ir yra visiškai saugi naudoti! Netvarkos nykštukas pataria: jei išsipurvins sėdmaišis – nenusimink, tiesiog išskalbk išorinį užvalkalą ir lauk naujų nuotykių!

Nuo € 129

Pirkti

Sėdmaišis Game Monstras Mamaisa

MANO MONSTRAI! Susipažinkite, čia monstras MAMAISA, – iš džiaugsmo suspigo Kakė Makė, pristatydama tėvams savo draugą. Jis yra mano monstras! O, ar yra skirtumas kaip atrodo draugai? Žinoma ne! Net jeigu jie yra monstrai ir suvalgo pusę gimtadienio vaišių. Su monstru Mamaisa smagu žaisti slėpynes, nes šis rankų darbo sėdmaišis Game pagamintas su rankena, todėl jį lengva pernešti į skirtingas kambario vietas. Šis saugus baldas pagamintas iš ypatingai minkšto ir malonaus prisilietimams audinio – Nordic, kurį paprasta prižiūrėti, tad jeigu žaidžiant slėpynes išorinis užvalkalas išsitepė – nepergyvenk, jį galima skalbti skalbimo mašinoje. O tu, ar dabar tiki, kad monstrų būna?

Nuo € 85

Pirkti

Sėdmaišis Razzy Netvarkos Nykštukas

Ar tvarkytis smagu? Su Netvarkos Nykštuko sėdmaišiu Razzy žaislų tvarkymasis – linksma pramoga visiems vaikams. Šis nedidelis rankų darbo sėdmaišis sukurtas mažiesiems, kurių kambariuose nėra daug vietos. Trikampio formos sėdmaišis sukurtas su patogia rankena, tad tvarkantis kambarį jį labai paprasta pernešti į kitą vietą. Tai praktiškas baldas, nes išorinį užvalkalą galima išskalbti skalbimo mašinoje, o granulės (burbuliukai) prisitaiko prie kiekvieno kūno formų, todėl su Netvarkos Nykštuku smagu ne tik tvarkytis, bet ir žaisti, piešti, skaityti bei daug juoktis. Ir svarbiausia, kad sėdmaišio audinys Nordic atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą, todėl ypač tinka vaikams!

Nuo € 79

Pirkti

Sėdmaišis Game Monstras Nanaisa

Sėdmaišis Game – Monstras Nanaisa MANO MONSTRAI! Susipažinkite, čia monstras NANAISA, - Kakė Makė visiems mandagiai pristatė savo naują draugą. Ar atspėsi, kaip pavyko susipažinti ir pasikviesti į svečius? Tiesiog reikia tikėti savo monstrais, o kai tiki, viskas juk išsipildo! Leiskis į nepakartojamą nuotykį su monstru Nanaisa, nes šis rankų darbo sėdmaišis sukurtas vaikams, be aštrių kampų, todėl mažieji išvengs sužeidimų. Fotelio formos monstras Nanaisa yra lengvas baldas, ant kurio smagu žiūrėti filmukus bei žaisti įvairius žaidimus. Ir nereikia baimintis, jei sėdmaišis išsitepė – išorinį užvalkalą paprasta nuvilkti ir išskalbti, tad drąsiai kviesk draugus į svečius ir parodyk savo monstrus!

Nuo € 85

Pirkti

Sėdmaišis Mini Šuniukas Čiūčia

Sėdmaišis Mini – Šuniukas Čiūčia Ach... Kakė Makė žino, kad grįžus namo iš lauko, pirmiausia reikia švariai nusiplauti rankas. O tada pirmyn – smagiai žaisk su mylimu šuniuku! Ant rankų darbo sėdmaišio MINI galima žaisti stalo žaidimus, prisėsti aunantis batus, susidėti daiktus, surengti ,,kas pirmas atsisės” varžybas ar pasodinti netikėtai užsukusius svečius. Šis kompaktiškas pufas yra linksma pramoga visiems šeimos nariams, o sėdmaišio audinys pagamintas be kenksmingų medžiagų, todėl saugus naudoti vaikams. Šuniukas Čiūčia yra ištikimiausias Kakės Makės draugas, tad pufas MINI su šuniuko atvaizdu yra puiki dovana mažiesiems gimtadienio, Kalėdų ir kitų švenčių proga!

Nuo € 39

Pirkti

TURITE KLAUSIMŲ? Rašykite noriu@puskupusku.lt arba skambinkite +370 620 95094

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika