Prekių krepšelis
Krepšelis
0

Pasiūlymas vaikams

Pušku pušku sėdmaišiai – kūrybiškiems vaikams!

 

  

Sėdmaišiai: Boo Nordic Red, Mini OX White, Mini Outside Blue

 

Šiuolaikiniai sėdmaišiai dažnai įsivaizduojami ne tik kaip jauki namų interjero detalė, bet ir kaip minkštas baldas, kuris suteikia malonumo ir visiško atsipalaidavimo jausmą. Šiuos baldus ypač pamėgę vaikai ir paaugliai, nes juos patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų.

Pušku pušku pristato specialiai vaikams ir paaugliams sukurtą vaikiškų sėdmaišių kolekciją: Boo, Mini, Up!, Game, Play. Rankų darbo lietuvių kurti sėdmaišiai tinka skirtingo amžiaus vaikams: Boo, Up!, Mini modelių sėdmaišiai rekomenduojami 2 - 6 metų mažyliams; o Game ir Play modelių sėdmaišiai, sukurti su rankenomis, kad būtų lengvai pernešami į skirtingas žaidimų vietas, rekomenduojami 4 - 14 metų vaikams. Taip pat, ši sėdmaišių kolekcija pasižymi ryškiomis vaivorykštės spalvomis, todėl kambariai atrodo žaismingai, o teigiamos emocijos garantuotos.

  

Naujiena! Nuo šiol mažieji galės ne tik sėdėti ant sėdmaišių, bet ir ant jų ir piešti! Toliau pateikiame svarbiausius patarimus: kokį sėdmaišį parinkti savo vaikams bei kokias piešimo priemones išrinkti, kaip vaikų gimimo dieną padaryti labiau įsimintiną ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams. Pirmiausia, piešimui ant sėdmaišio reikės:

 

Patarimas Nr. 1. Norint piešti ant sėdmaišio, jis turi būti sudarytas iš dvigubos apsaugos sėdmaišio maišų: išorinio užvalkalo, ant kurio piešiama, ir vidinio maišo, į kurį supilti polistirolo burbuliukai. Taip pat sėdmaišis turi būti iš ryškaus ir didelę spalvų pasirinkimą turinčio OX linijos audinio. Iš šio audinio pasiūti sėdmaišiai yra skalbiami skalbimo mašinoje (40 laips. temperatūroje). Taip pat OX audinys yra nepralaidus vandeniui, sudarytas iš 100 proc. poliesterio ir padengtas papildoma PVC danga, tad sėdmaišis bus ilgaamžis ir lengvai atnaujinamas po kiekvieno skalbimo.                   

Audinys OX

 

Patarimas Nr. 2. Rekomenduojame flomasterius rinktis ant kurių pakuotės parašyta, jog jie skirti piešti ant tekstilės, nuo 2 metų vaikams. Flomasterius įsigyti galite artimiausioje kanceliarinėje parduotuvėje arba didesnėje rankdarbiams skirtoje krautuvėleje. Taip pat flomasterių gamintojai pataria: panaudojus flomasterius uždaryti su kamšteliu, o jeigu pamiršote tai padaryti, tuomet pamerkite jo galiuką į vandenį, uždenkite kamštelį ir palaikykite (po kiek laiko galima naudoti). Išskalbus sėdmaišio išorinį maišą, ant jo galima ir vėl iš naujo piešti.

 

 

Patarimas Nr. 3. Piešimas ant sėdmaišio gali būti puiki idėja vaikų gimtadieniui, nes tai ypač skatina jų kūrybiškumą. Švenčių metu, patariame daryti konkursą, kurio metu vaikai galėtų piešti ant sėdmaišio įvairiomis temomis: nupiešti savo šeimą, ką veikė vasarą, per atostogas, nupiešti savo mėgstamiausią žaislą ar herojų. Piešinys gali būti renkamas pagal kategorijas: originaliausias piešinukas, tikroviškiausias piešinukas, juokingiausias ir pan.

Pušku pušku sėdmaišiai: Game Outside

Pušku pušku yra puiki dovana Jūsų vaikams ir paaugliams! Sėdmaišį galima padovanoti krikštynų, gimtadienio, vardo dienos ir kitų ypatingų švenčių proga!  Dovanokite ir skatinkite kūrybiškumą kartu su Pušku pušku!

VAIKIŠKĄ SĖDMAIŠIŲ KATALOGĄ GALIMA RASTI ČIA ->

 

Pušku pušku © 2018 All rights reserved.

E-Sprendimas - mik.lt   Patalpinta - serveriai.lt