Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: [email protected]Savanorių pr. 176, Vilnius


Photos

Sėdmaišių komplektai

Sėdmaišių komplektai – vienas geriausių pasirinkimų jūsų svetainei, kadangi užtikrins malonų poilsį ne tik visai šeimai, bet ir užsukusiems svečiams. Be to, šie komplektai puikiai įsilies į aplinką, puikiai atrodys tiek klasikinio, tiek modernaus, tie skandinaviško, itališko stiliaus svetainėje. Dar daugiau, pasirinkus sėdmaišių komplektą, išlaikomas ir stilistinis vientisumas, tad interjeras atrodys harmoningai. Na, ir, žinoma nereikia pamiršti, kad galite keisti sėdmaišių užvalkalus, o tai suteiks jūsų interjerui įvairovės.


Keli sėdmaišiai tikrai ras savo vietą mažoje svetainėje

Jei jūsų svetainė yra ypač nedidelio ploto, tai nepraleiskite progos įsigyti bent kelis sėdmaišius – fotelius, kurie ypač puikiai pasitarnaus įvairiais atvejais – tiek kai žiūrėsite filmą, tiek kai dirbsite kompiuteriu, skaitysite knygą ar gersite arbatą, Be to, sėdmaišiai nėra sunkūs, tad prireikus, iš nedidelės svetainės, lengvai perkelsite į kitą namų erdvę.


Pufai – kainuoja nedaug, užima mažai vietos ir turi daug privalumų

Netrūksta priežasčių, kodėl kiekvienoje svetainėje turėtų atsirasti ir bent keli pufai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šie baldai kainuoja nedaug, užima ypač mažai vietos ir turi labai daug privalumų. Visų pirma, ant jų labai patogu sėdėti ir jie puikiai pasitarnauja tuo atveju, kai netikėtai užsuka didelis svečių būrys. Taip pat pufai puikiai tinka įvairių daiktų laikymui, o kai kuriuos iš jų galima vos per kelias akimirkas transformuoti į kavos staliukus ir ant jų patiekti vaišes ar patogiai dirbti kompiuteriu. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad pufas gali pasitarnauti ir kaip ypač patogi bei stilinga atrama kojoms. 


Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika