Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Reklama įmonėms

Daugelis įmonių kasmet siekia padidinti savo prekinio ženklo žinomumą ir ieško naujų būdų pritraukti potencialius klientus. Kaip tapti matomesniu? Kaip būti pastebėtam įvairiuose renginiuose, festivaliuose, paplūdimiuose ir kitose viešose vietose? Kokią reklamos priemonę naudoti, kad būtų ilgalaikė nauda Jūsų prekiniam ženklui?


Jim Beam, Taxify, Coca-Cola, Paulig, Malibu, Chupa Chups, Carlsberg, Palmolive, Beach Tennis Club, Somersby, Lays, Pepsi, DPD, Google, Bacardi, Perrier, KIA, Pringles – visi šie prekiniai ženklai jau yra išbandę reklamos priemonę – sėdmaišius su spauda arba siuvinėjimu. Kokybiški Pušku pušku sėdmaišiai yra sėkmingai integruojami į reklamines akcijas (pavyzdžiui “pirk prekę – laimėk sėdmaišį”); pristatymo ar degustacijų demonstracijas; poilsio zonas įvairiuose renginiuose, kuriuose vartotojai mielai drybso ant sėdmaišių ir dalinasi malonumo akimirkomis savo Facebook ir Instagram paskyrose ištisus metus!
 

Ergolai projektas Geolinee įmonei

"Ergolain" projektas "Geoline" įmonėje

Go girls reklama imonems

Goal Girls agentūra įsikūrusi Berlyne, projektas “Co-creagency”

Šio projekto tikslas yra ne tik dirbti su įvairiais vokiškais bei pasauliniais prekių ženklais, tačiau ir nemokamai prisidėti prie įvairių judėjimų bei nevyriausybinių organizacijų veiklų.

Pušku pušku sėdmaišiai Coca-colos parduotuvėje

Coca-cola pop-up parduotuvė

Pušku pušku sėdmaišiai kaip reklamos priemonė - Paulig

Paulig

Pušku pušku sėdmaišiai įmonėms kaip reklamos priemonė

Pitlane

Pušku pušku sėdmaišiai kaip reklamos priemonė Smėlio arenoje

Smėlio arena

Pukšu pušku sėdmaišiai įmonėms kaip reklamos priemonė - Fabijoniškių baseinas

Fabijoniškių baseinas

Pušku pušku sėdmaišiai kaip reklamos priemonė - Kakė Makė Pegaso knygyne

Kakė Makė

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika