Tik dabar įsigijus „Pušku pušku“ fotelį ar sofą už 100 € ir daugiau, savo pirkinių krepšelyję rasite tokio pat audinio pufą MINI vos už 1 € !              Tik dabar įsigijus „Pušku pušku“ fotelį ar sofą už 100 € ir daugiau, savo pirkinių krepšelyję rasite tokio pat audinio pufą MINI vos už 1 € !              Tik dabar įsigijus „Pušku pušku“ fotelį ar sofą už 100 € ir daugiau, savo pirkinių krepšelyję rasite tokio pat audinio pufą MINI vos už 1 € !              Tik dabar įsigijus „Pušku pušku“ fotelį ar sofą už 100 € ir daugiau, savo pirkinių krepšelyję rasite tokio pat audinio pufą MINI vos už 1 € !              Tik dabar įsigijus „Pušku pušku“ fotelį ar sofą už 100 € ir daugiau, savo pirkinių krepšelyję rasite tokio pat audinio pufą MINI vos už 1 € !              Tik dabar įsigijus „Pušku pušku“ fotelį ar sofą už 100 € ir daugiau, savo pirkinių krepšelyję rasite tokio pat audinio pufą MINI vos už 1 € !
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: [email protected]Savanorių pr. 176, Vilnius


Sėdmaišių nuoma


Turite renginį ir trūksta patogios vietos prisėsti? Ne problema!


Mes nuomojame Seat ir Mini modelio sėdmaišius bei staliuką Table Slim Wavy parai, savaitei ar ilgesniam laikotarpiui!KAINOS:*

Sėdmaišis MINI po 3 € / parai (jau su PVM)

Sėdmaišis SEAT 6 € / parai (jau su PVM) 

Staliukas Table Slim Wavy 5 € / parai (jau su PVM) 


Nuomojant sėdmaišius SAVAITGALIUI (nuo 5-ienio iki 1-ienio) mokėti reikės 12 Eur.


Sėdmaišis MINI po 6 € / savaitgaliui (jau su PVM)

Sėdmaišis SEAT 12 € / savaitgaiui (jau su PVM) 

Staliukas Table Slim Wavy 10 € / savaitgaliui (jau su PVM)


PAPILDOMA INFORMACIJA:

Nuomojame tik nuotraukose parodytas spalvas

Didesniems kiekiams (50 vnt. ir daugiau)  ar ilgesniam laikotarpiui (7 paroms ir ilgiau) kaina derinama individualiai

Pasiimti ir grąžinti sėdmaišius reiktų patiems iš Savanorių pr. 176, Vilniuje (Sandėlio darbo laikas: I - V 09:00 - 17:30, VI - VII - nedirbame, pietų pertrauka 13:15 - 14:00)

SEAT sėdmaišio išmatavimai: 80 x 85 x 100 cm arba ~0,5 m³

Formos skiltyje ,,Papildomi pageidavimai" prašytumėme nurodyti kokį nuomojate modelį, spalvą ir kiekį 

 

TURITE KLAUSIMŲ DĖL NUOMOS? Rašykite [email protected] arba skambinkite +370 620 95094


Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo „Pušku pušku“ sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi „Pušku pušku“ pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika