Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Ką reikia žinoti, norint išsirinkti kokybišką sėdmaišį?

2017-08-01

Šiuolaikiniai namai sunkiai įsivaizduojami be modernių-mobilių interjero akcentų – sėdmaišių (dažnai šnekamojoje kalboje minimų kaip ,,miegmaišių" ar ,,ormaišių"). Per trumpą laiką jie užkariavo ne tik gyvenamąsias erdves, bet ir viešąsias erdves. Nepaisant to, kad šis minkštas baldas šiuo metu išgyvena savo „aukso amžių“, vis dėlto specialistai akcentuoja, jog žmonės, rinkdamiesi sėdmaišius, daro klaidų, lemiančių trumpesnę naudojimo trukmę ir mažesnę estetinę vertę.

,,Pušku pušku” ekspertai pataria, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis sėdmaišius namams ar lauko terasoms, ir atskleidžia, kaip pasiekti geriausią kokybės ir kainos sinergiją. Sėdmaišio pasirinkimas neįpareigoja būsto savininko galvoti apie tai, ar jis derės su kitais interjere esančiais baldais ir dekoro elementais. Išskirkime 6 dalykus, kurie kardinaliai gali pakeisti suvokimą apie tai, kas yra kokybiškas sėdmaišis. Štai jie: vidinis maišas ir išorinis užvalkalas, sėdmaišio dydis ir forma, audinys, funkcionalumas, granulės (burbuliukai), siūlės ir užtrauktukai. Toliau aptarsime kiekvieną iš jų atskirai:

Pušku pušku sėdmaišių komplektas

1 pav. Pušku pušku sėdmaišių komplektas - HAPPY (parduodamas su  -15 % nuolaida)

1. VIDINIS MAIŠAS + IŠORINIS UŽVALKALAS

Pastebima, kad žmonės renkasi minkštus baldus (dvivietes sofas, vaikų kambario baldus, jaunuolio baldus...) namams ar lauko terasoms daugiau vadovaudamiesi emocijomis nei žiniomis. Nors šis pasirinkimas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas ir nereikalaujantis specifinių žinių, vis dėlto potencialus sėdmaišio pirkėjas turi žinoti esminius dalykus. Pirmiausia rekomenduotina pasidomėti, ar sėdmaišis yra su vidiniu maišu. Pasitaiko atvejų, kai išorinis užvalkalas yra pažeidžiamas (įplėšiamas ar įdreskiamas gyvūno), tuomet sėdmaišio užpildas (burbuliukai, granulės) išsibarsto po namus. Būtent dėl to patartina rinktis sėdmaišį, turintį du maišus: vidinį – į kurį pilamas sėdmaišių užpildas (burbuliukai, polistirolo granulės) – ir išorinį – jį galima nuimti, išskalbti ar išvalyti – priklausomai nuo audinio, iš kurio jis pagamintas. Plačiau apie sėdmaišių audinius galite paskaityti čia >

Pušku pušku sėdmaišiai skandinaviškame interjere

2 pav. Trikampio formos sėdmaišis Razz ir L formos sėdmaišis Seat

2. SĖDMAIŠIO FORMA

Dydžio ir formos pasirinkimas neretai sukelia daugiausiai diskusijų. Iš tiesų, viskas labai paprasta – formą patartina rinktis atsižvelgiant į poreikį. Jei reikia dažnai keisti sėdmaišio vietą, patogu rinktis „vaikišką“ variantą - baldus vaikams. Tokie sėdmaišiai būna skirtingų aukščių, kriaušės formos (modeliai Razzy, Razz, Game, Play, Roll 85, Roll 100), kuri yra itin patogi, nes turi rankeną ir leidžia lengvai pakelti šį minkštą ir mobilų vaikų kambario baldą. Populiariausi ir vartotojų labiausiai mėgstami sėdmaišiai yra fotelio, vadinamosios L raidės ar gulto formos (modeliai Seat, Lounge, Sunbed). Griežtesnių formų sėdmaišiai labiau tinka svetainėms bei biurams (modeliai Razzmatazz, MooG). Dar viena galimybė – dviviečiai sėdmaišiai-sofos (modeliai Sofa Seat, Sofa LoungeSofa MooG), ant kurių gali patogiai įsitaisyti porelės arba kolegos. Galima rasti sėdmaišių-pufų (modeliai Up!, Mini, Softbox), kurie yra neaukšti ir praktiški“, – apžvelgia ekspertai.

Pušku pušku pilkas sėdmaišių komplektas, sofos, foteliai

3 pav. Dvivietė sofa Sofa MooG bei biurams pritaikytas fotelis MooG

3. SĖDMAIŠIO AUDINYS

Dažnai pamirštama pasidomėti ir sėdmaišio medžiaga – renkamasi pagal tai, ar gražiai atrodo. Sėdmaišiai dažniausiai gaminami iš dviejų audinių tipų: minkšto baldinio gobeleno, kuris daugiausiai skirtas vidaus patalpoms, arba dirbtinės odos – jie tinkami naudoti ir lauke, ir viduje. „Odinį sėdmaišį patartina rinktis tiems, kurie turi naminių gyvūnų. Odą paprasta valyti, prie jos nelimpa gyvūno šeriai. Tad jei namuose yra gyvūnų, geriau tinka lygūs paviršiai – augintiniams bus sunkiau nagais įsikibti į audinį. Sėdmaišis turėtų būtų sudarytas iš dviejų tvirtų audinių: elastingos vidinio maišo tekstilės, kuri yra pripildyta granulių, lengvai prisitaikančių prie kūno formų, ir tvirto išorinio maišo audinio, kurį, esant reikalui, galima būtų lengvai nuimti ir išskalbti. Plačiau apie sėdmaišių audinius galite paskaityti čia >

Pušku pušku sėdmaišiai TUBE, itališkas dizainas

4 pav. Spalvotas L- formos sėdmaišis fotelis Tube 

4. FUNKCIONALUMAS

Ketvirtasis aspektas  - funkcionalumas: Sodui, laukui, terasai ar ežero pakrantei, be abejonės, reikėtų rinktis tokius sėdmaišius, ant kurių patogu sėdėti ir padėti užkandžius bei gėrimus. Sėdmaišis-staliukas (modelis Soft Table 60) – inovatyvus būdas išvengti baldų pertekliaus aplinkoje. Kai sėdmaišiai yra komponuojami lauko aplinkoje, įprastai estetiškai gražiau atrodo, kai jų yra daugiau – sukuriamas išbaigtos erdvės įspūdis. Renkantis sėdmaišį namams svarbu įvertinti buto ar namo dydį, kad neatrodytų perkrauta aplinka, tačiau nebūtina suplanuoti konkrečios vietos, kur jis bus statomas, nes dažnu atveju, sėdmaišis būna pernešamas į skirtingas kambario vietas.

 

Pušku pušku sėdmaišiai terasoms

5 pav. Daugiafunkcinis kavos staliukas terasoms Soft Table 60


5. BURBULIUKAI (POLISTIROLO GRANULĖS)

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiomis granulėmis (burbuliukais) yra užpildytas sėdmaišis. Galimi variantai – maltas porolonas, grikių kruopos arba pūstos polistirolo granulės. Sunkiausi ir brangiausi – grikių kruopomis užpildyti sėdmaišiai, tad patartina rinktis pūstas polistirolo granules, nes maltos granulės (įvairių netaisyklingų formų) greičiau susidėvi, tuomet sėdmaišis subliūkšta. Priimdami sprendimą dėl sėdmaišio granulių, atkreipkite dėmesį, kad jos būtų nedegios, būtinai turėtų tai patvirtinančius sertifikatus. Siekiant kontroliuoti pakuotės drėgnumą, prie kiekvieno sėdmaišio turėtų būti pridedami vienkartiniai drėgmę sugeriantys maišeliai – drėgmės sugėrikliai.

 

Pušku pušku burbuliukai, granulės pasipildyti

6 pav. Sertifikuotos granulės, burbuliukai sėdmaišiams

6. SIŪLĖS IR UŽTRAUKTUKAI

Šeštasis svarbus dalykas sėdmaišių pasirinkimo procese – siūlės ir užtrauktukai. Jei siūlės nėra tvirtos, tai gali tapti rimta problema – sėdmaišis greitai prairs ir teks jį susiūti iš naujo. Labai svarbu, kad siūlės būtų lygios, dvigubos, o audinio krašteliai – apsiūti siūlais, taip saugant audinį nuo irimo ir užtikrinant gaminio kokybę skalbimo metu. Sėdmaišių išoriniuose maišuose turėtų būti naudojami tvirti, stambių „dantukų“ užtrauktukai, kurie leistų reguliuoti sėdmaišio minkštumą. Jeigu sėdmaišis yra per kietas, galima atsegti užtrauktuką ir nupilti granules. Užtrauktukų spynelės turėtų būti paslėptos po audiniu, taip apsaugant namų grindinį.

 

Pušku pušku užtrauktukai, apsauga nuo vaikų Pušku pušku su vidiniu maišu, dvigubas maišas

7 pav. Kokybiški užtrauktukai bei tvirtos siūlės

Pušku pušku drėgmės surinkimo maišelis

8 pav. Drėgmės surinkimo maišelis

Šie šeši patarimai leis kardinaliai pakeisti kambario interjerą bei sutaupyti. Kokybiškas sėdmaišis garantuoja tai, kad jį naudosite ne vienerius metus. Gera žinia ta, kad šie baldai, skirtingai nei kiti, visada madingi. Šiame video matysite Pušku pušku įkūrėjo Remigijaus Balčiūno patarimus TV3 laidos žiūrovams ,,Penkių žvaigždučių būstas" ką reikia žinoti, norint išsirinkti kokybišką sėdmaišį ->

Pušku pušku klientų atsiliepimai


Pirkti sėdmaišį čia >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika