Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Kaip išrinkti sėdmaišį dovaną

2017-12-11

Pripažinkime, kad ir kaip smagu teikti dovanas ir matyti besišypsančius veidus, tačiau galvos skausmas prieš tai yra gan ūmus: „Ką dovanoti?“, „Ar šitas daiktas jam/jai patiks?“, „O jei nenaudos?“ – šie ir daug panašių klausimų atsiranda pas kiekvieną „maratonininką“. Būtent apie tai pagalvojusi Pušku pušku komanda atskuba jums į pagalbą! Sėdmaišis – puiki dovana bet kuriam šeimos nariui ir tuoj pat pateikiame pavyzdžius kodėl!

Pušku pušku sėdmaišiai vaikams, spalvoti, skalbiami, praktiški!

1 pav. Game Nordic Turquoise, Lime

 

Pradėkime nuo mažiausių šeimos narių – vaikų. Nuolat energingi, kupini fantazijos ir nenustygtantys vietoje. Žinome, kaip tėveliams kartais norisi, kad jų mažosios atžalos nors trumpam nurimtų, kad ir patys galėtų atsipūsti po dienos darbų su puodeliu arbatos. Tokias akimirkas tikrai padės sukurti mūsų vaikiški sėdmaišiai: Game, Play, Razz. Kai tik namuose atsiranda vienas iš šių sėdmaišių, tai būna nauja mėgstamiausia vaikų vieta! Šie sėdmaišiai sukurti su rankenomis, todėl juos lengva pernešti į skirtingas žaidimų vietas, jie neaukšti, tad vaikams puikiai tinka prie stalo, o ir filmukus žiūrėti jiems ten patogu! Tad, mieli tėveliai, jei norite ramiai leisti laiką – žinote, kur kreiptis!

 

   Pušku pušku sėdmaišis kriaušė ir du pufikai

 2 pav. Play Nordic Turquoise           

Pušku pušku trikampio formos sėdmaišiai, raudonas

3 pav. Razz OX Burgundy         

 

Svarbiausi šeimos nariai – tėveliai. Jei nežinote, kaip atsidėkoti tėvams už visas pastangas – padovanokite jiems karališką poilsį su Sofa Moog sėdmaišiu. Minkšta sofa, kuria ir tėtis, ir mama galės džiaugtis kiekvieną dieną! Juk grįžus po sunkios darbo dienos, atsisėsti į karališką sostą jiems bus tikras malonumas bei atsipalaidavimas.     

 Žydros Pušku pušku sofos, dvivietės  

                              4pav. Sofa Moog OX Turquoise                    

 

Pušku pušku sėdmaišių pasirinkimas didelis, o sprendimą rasite kiekvienam – ir mažam, ir dideliam, ir net gyvūnui. Svarbiausia, kad ir patys kartais galėsite pasidžiaugti kitam suteikta dovana!

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika