Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Kaip išrinkti sėdmaišį vaikui

2017-12-11

Šiuolaikiniai sėdmaišiai dažnai įsivaizduojami ne tik kaip jauki namų interjero detalė, bet ir kaip minkštas baldas, kuris suteikia malonumo ir visiško atsipalaidavimo jausmą. Šiuos baldus ypač pamėgę vaikai ir paaugliai, nes juos patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų.

Pušku pušku pristato specialiai vaikams ir paaugliams sukurtą vaikiškų sėdmaišių kolekciją: Mini, Up! , Game , Play, Razzy. Rankų darbo lietuvių kurti sėdmaišiai tinka skirtingo amžiaus vaikams: Up!, Mini modelių sėdmaišiai rekomenduojami 2 - 6 metų mažyliams; o Game, Play ir Razzy modelių sėdmaišiai, sukurti su rankenomis, kad būtų lengvai pernešami į skirtingas žaidimų vietas, rekomenduojami 4 - 12 metų vaikams. Taip pat, ši sėdmaišių kolekcija pasižymi ryškiomis vaivorykštės spalvomis, todėl kambariai atrodo žaismingai, o teigiamos emocijos garantuotos.

  Pušku puškku sėdmaišis game, rudos spalvos, vaikams Pušku pušku sėdmaišis pufas Up! žalios spalvos

1 pav. Pušku pušku sėdmaišis vaikams: Game OX Chocolate (kairėje) ir Up! Quilted Nordic Lime (dešinėje)

 

Naujiena! Nuo šiol mažieji galės ne tik sėdėti ant sėdmaišių, bet ir ant jų ir piešti! Toliau pateikiame svarbiausius patarimus: kokį sėdmaišį parinkti savo vaikams bei kokias piešimo priemones išrinkti, kaip vaikų gimimo dieną padaryti labiau įsimintiną ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams. Pirmiausia, piešimui ant sėdmaišio reikės:

a) Pušku pušku sėdmaišio;
b) Spalvotų, išplaunamų tekstilinių flomasterių.          
 

Patarimas Nr. 1. Norint piešti ant sėdmaišio, jis turi būti sudarytas iš dvigubos apsaugos sėdmaišio maišų: išorinio užvalkalo, ant kurio piešiama, ir vidinio maišo, į kurį supilti polistirolo burbuliukai, granulės. Taip pat sėdmaišis turi būti iš ryškaus ir didelę spalvų pasirinkimą turinčio OX linijos audinio. Iš šio audinio pasiūti sėdmaišiai yra skalbiami skalbimo mašinoje (40 laips. temperatūroje). Taip pat OX audinys yra nepralaidus vandeniui, sudarytas iš 100 proc. poliesterio ir padengtas papildoma PVC danga, tad sėdmaišis bus ilgaamžis ir lengvai atnaujinamas po kiekvieno skalbimo.                  

Pušku pušku sėdmaišių audinys OX, brezentas

2 pav. Pušku pušku brezentinis audinys OX. Plačiau apie visus audinius čia >

 

Pušku pušku sėdmaišis, spurgos formos, pilkos spalvos  Pušku pušku sėdmaišis seat, patogus fotelis vaikams

3 pav. Pušku pušku sėdmaišiai vaikų ir jaunuolio kambariui: Roll 100 OX Grey (Kairėje) ir Plus OX Yellow (Dešinėje)

 

Patarimas Nr. 2. Rekomenduojame flomasterius rinktis ant kurių pakuotės parašyta, jog jie skirti piešti ant tekstilės, nuo 2 metų vaikams. Flomasterius įsigyti galite artimiausioje kanceliarinėje parduotuvėje arba didesnėje rankdarbiams skirtoje krautuvėleje. Taip pat flomasterių gamintojai pataria: panaudojus flomasterius uždaryti su kamšteliu, o jeigu pamiršote tai padaryti, tuomet pamerkite jo galiuką į vandenį, uždenkite kamštelį ir palaikykite (po kiek laiko galima naudoti). Išskalbus sėdmaišio išorinį maišą, ant jo galima ir vėl iš naujo piešti.

Pušku pušku sėdmaišiai iš OX balto audinio, ant kurių galima piešti su tekstiliniais flomasteriais

4 pav. Pušku pušku sėdmaišis Mini OX White

Patarimas Nr. 3. Piešimas ant sėdmaišio gali būti puiki idėja vaikų gimtadieniui, nes tai ypač skatina jų kūrybiškumą. Švenčių metu, patariame daryti konkursą, kurio metu vaikai galėtų piešti ant sėdmaišio įvairiomis temomis: nupiešti savo šeimą, ką veikė vasarą, per atostogas, nupiešti savo mėgstamiausią žaislą ar herojų. Piešinys gali būti renkamas pagal kategorijas: originaliausias piešinukas, tikroviškiausias piešinukas, juokingiausias ir pan.

Geltoni vaikiški Pušku pušku sėdmaišiai

5 pav. Pušku pušku sėdmaišiai: Game Outside Yellow, Orange

Pušku pušku sėdmaišis berniukams, demokratinės mokyklos nuotrauka

6 pav. Pušku pušku sėdmaišis berniukams: Play OX Yellow

 

p.s. Kakės Makės sėdmaišiai jau PREKYBOJE!

 

Kakė Makė, Netvarkos Nykštukas ir Pušku pušku suvienijo jėgas, kad tavo vaiko kambarys būtų išskirtinis. Su Kakės Makės sėdmaišiu galima daug ką nuveikti: žaisti su mylimu šuniuku, piešti debesėlius, gerti arbatą, grįžus namo iš lauko smagiai drybsoti ir svajoti, ar klausytis senelės pasakų.. Kiekviena diena su Kakės Makės sėdmaišiu yra nepakartojamas nuotykis, nes jis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie kiekvieno kūno formų. Visas kambarys atrodo žaismingai! O kur dar netikėtai minkštas audinys Nordic, kurį taip paprasta prižiūrėti: jei netyčia išsitepė išorinis užvalkalas – jį galima nuvilkti ir išskalbti skalbimo mašinoje. Ar gali būti smagiau?
 

Pušku pušku sėdmaišis su Kake Make

7 pav. Pušku pušku sėdmaišiai su Kakės Makės atvaizdu 

Kodėl reikia būti tvarkingam? Su Netvarkos Nykštuko sėdmaišiu galima išspręsti beveik visas mažųjų žmogeliukų didžiąsias problemas. Trikampio formos sėdmaišis skirtas visiems Kakės Makės ir Netvarkos Nykštuko draugams, nes jis sukurtas su atlošu nugarai ir galvai atremti, tad žaisti su mylimiausiais monstrais bus ypač smagu! Ar atspėsi, kuo ypatingas šis audinys, iš kurio pagamintas sėdmaišis? Nordic medžiaga yra kokybiška, be kenksmingų medžiagų ir alergenų (atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą), ir yra visiškai saugi naudoti! Netvarkos nykštukas pataria: jei išsipurvins sėdmaišis – nenusimink, tiesiog išskalbk išorinį užvalkalą ir lauk naujų nuotykių!

Pušku pušku sėdmaišis su monstru mamaisa

8 pav. Pušku pušku sėdmaišis Monstras Mamaisa

Pušku pušku yra puiki dovana Jūsų vaikams ir paaugliams! Sėdmaišį galima padovanoti krikštynų, gimtadienio, vardo dienos ir kitų ypatingų švenčių proga!  Dovanokite ir skatinkite kūrybiškumą kartu su Pušku pušku! 

Pirkti sėdmaišius čia >

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika