Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje! Susisiekite su mumis! Tel.: +370 620 95094 El. paštu: noriu@puskupusku.lt

Kaip lengvai ir greitai pasipildyti sėdmaišį pačiam?

2017-12-11

Ar matai, kad po ilgo naudojimo sėdmaišis pradeda prarasti formą? Jokių problemų! Sėdmaišiai yra sukurti taip, kad juos papildyti granulėmis būtų ypač lengva.  Paprasčiausiai atitraukite vidinio maišo užtrauktuką, pripildykite jį granulėmis ir mėgaukitės naujomis sėdmaišio formomis!

Kaip pasipildyti sėdmaišius pačiam


  

Sėdmaišio granulių pildymas priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Vidutiniškai sėdmaišį pildyti reikia po pusės metų nuo įsigijimo. Rekomenduojama nelaukti, kol granulės sėdmaišio viduje susisėdės ir sėdėsite ant grindų. Didžiausias malonumas yra sėdėti ant vidutiniškai pilno sėdmaišio (ne per kieto ir ne per minkšto). Sėdmaišio minkštumą galite reguliuoti patys, tiesiog  atsitraukus užtrauktuką granules nupilti į atskirą talpą arba pripilti jų daugiau, kad sėdmaišis būtų kietesnis.

Sėdmaišių užpildui naudojamos polistirolo granulės, kurios, laikui bėgant, turi natūralią savybę susisėdėti. Pušku pušku sėdmaišių užpildui naudojamos ilgaamžiškesnės, didesnio tankio granulės. Taip pat sėdmaišiuose naudojamos nedegios granulės, kurios negali tapti gaisro židiniu ir turi nedegumo sertifikatą DIN 4102.

Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Kiekvieną produktą gaminame su meile. Galime pasiūlyti daugiau nei 1500 skirtingų variacijų, tad rankų darbo ,,Pušku pušku" sėdmaišį išsirinks tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Grąžinimo garantija

Visame sėdmaišių gamybos procese yra vykdoma produkto kontrolė, todėl didžiuojamės, jog užtikriname aukštą gaminių kokybę. Suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Praktiškas baldas

Visi ,,Pušku pušku" pagaminti su vidiniu maišu, tad prireikus sėdmaišį galima papildyti granulėmis. Keičiamas išorinis užvalkalas, skalbiamas arba valomas.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku” arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika